Aktualności

Dzień muzeów dla dzieci

Serdecznie zapraszamy do aktywnego i ciekawego
spędzenia czasu z dzieckiem.
Już wkrótce - 3 czerwca w naszym mieście i jego okolicach odbędzie się Dzień muzeów dla dzieci "Muzealniaki".
To w tym dniu w wielu dolnośląskich muzeach i galeriach sztuki zaplanowane zostaną specjalne bezpłatne atrakcje dla dzieci i rodziców.
Warto poszukać czegoś dla siebie i swojej rodziny.
Szczegóły odnajdziecie tu:
https://www.wroclaw.pl/go/wydarzenia/sztuka/1263463-dzien-muzeow-dla-dzieci?termin=400754
KŁH

KONSULTACJE STOMATOLOGICZNE

 

W DNIU 10.05 (CZWARTEK) OD GODZ. 15.30 DO 16.30 W NASZYM PRZEDSZKOLU ODBĘDĄ SIĘ INDYWIDUALNE KONSULTACJE STOMATOLOGICZNE, ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH RODZICÓW.

 

 

PODZIĘKOWANIA

 

BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DZIECIOM I RODZICOM ZA UDZIAŁ W KONKURSIE NA PLAKAT PROMUJĄCY ZDROWY STYL ŻYCIA. WSZYSTKIE PRACE BYŁY WSPANIAŁE – BRAWO !!

 

SPOTKANIE ZE STOMATOLOGIEM

 

20 kwietnia w poszczególnych grupach odbyły się spotkania z panią stomatolog. Zdrowe zęby to ważna sprawa dlatego tym razem sprawdzaliśmy jak dokładnie i starannie myjemy nasze zęby. Pani dentystka kolejny raz zaprezentował pokaz prawidłowego szczotkowania zębów. Prosiła również żeby pamiętać o wspólnym myciu zębów z rodzicami, ponieważ to dzięki ich pomoc mamy gwarancję, że nasze zęby są prawidłowo i dokładnie wyszczotkowane.
K.B.

 

 

EDUKACJA PATRIOTYCZNA. PROJEKT "JESTEŚMY POLAKAMI"

W dniach 23- 27 kwietnia 2018 r.w naszym przedszkolu wszystkie grupy realizowały projekt z zakresu edukacji patriotycznej "JESTEŚMY POLAKAMI"
W tych dniach dzieci poszerzały wiedzę z zakresu wychowania patriotycznego. Dzieci poznały  mapę Polski, stolicę Polski – Warszawę, nasze miasto - Wrocław oraz rzeki – Wisłę i Odrę. Poza tym wzbogaciły słownik o pojęcie: symbole narodowe: godło - orzeł biały, flaga biało – czerwona, hymn - ,,Mazurek Dąbrowskiego”. W ostatnim dniu naszego projektu dzieci wzięły udział w mini happeningu patriotycznym. Nasze spotkanie zaczęliśmy od uroczystego odśpiewania hymnu Polski. Później obejrzeliśmy bajkę "Nasze symbole narodowe". Po bajce każda grupa zaprezentowała wykonane własnoręcznie wizytówki małego Polaka - medale, kotyliony oraz piosenkę o naszej ojczyźnie. Wszystkie dzieci wzięły również udział w quizie z wiedzy o naszej ojczyźnie. Na zakończenie projektu każdy jego uczestnik otrzymał flagę biało - czerwoną.

A.K.

Strona 1 z 8

Logowanie

Aktualnie na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości